HAKKIMIZDA

CTK Outlet 1995 yılına dayanan girişim & tecrübelerin devamı olarak 2019 yılında "CTK Elektronik Tic. ve Bilişim Hiz. LTD. ŞTİ." adıyla kurulmuştur. e-ticaret pazarlama dahil Bilgi Teknolojilerinin birçok alanında faaliyet göstermektetir.

CTK Elektronik Tic. kaliteli malzemeyi profesyonel hizmet ile sentezlemeyi gaye edinmiştir. Projeleri kullanıma hazır hale gelene kadar ki süreçte, kalite ve emeğin birleşimi ile görsel tasarımları sizlere sunuyoruz.

CTK Elektronik Tic. kalite, güven, rekabetçilik, teknolojik üstünlük, faaliyet alanı çeşitliliği gibi özellikleriyle geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir. Hizmet verdiği tüm alanlarda kalite ve müşteri memnuniyetini esas alıp, müşteri memnuniyetine önem veren iş ortaklarıyla çalışmaktadır.

MİSYONUMUZ

Yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek, araştırma ve geliştirmeler yaparak sektöre yön vermek ve  topluma,  çevreye karşı sorumluluğunu bilerek manevi değerlere saygı duyarak kalitesinden asla ödün vermeyen bir anlayışla çalışmaktayız…

VİZYONUMUZ

Bilişim & Reklam faaliyet alanında; müşteri memnuniyeti başta olmak üzere, ülke genelinde yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunmak ve sektöründe, müşterilerinin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayıp, küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşan, halkına gurur veren bir ulusal şirket olma gayesindeyiz…

PORTFÖY / NELER YAPARIZ

  • e-TİCARET PAZARLAMA
  • WEB TASARIM
  • REKLAM TANITIM ORGANİZASYON